HIZLI REZERVASYON YAP (09:00 - 23:00 ARASI) +90 533 255 47 67
nevşehir balon turu fiyatları

Nevşehir Balon Turu Fiyatları 2023

Nevşehir balon turu fiyatları 2023 yılı için dönemsel olarak ve döviz kurlarına bağlı olarak değişmektedir. Balon turu fiyatları içerisinde ücretsiz otel transferi, kahvaltı, içecek ikramı, uçuş sigortası ve hatıra madalyası yer almaktadır. İçinde bulunduğumuz Mayıs ayı için ortalama fiyatlarımız kişi başı 250 Euro ile 280 Euro arasında değişmektedir. Ancak sizin uçmak istediğiniz tarih için kesin fiyat almak için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. 2023 yılı fiyatları ise kişi başı 120 Euro ile 300 Euro arasında değişmektedir.

Nevşehir balon turu fiyatları 2023 hakkında net bilgi almak ve Kapadokya balon turu rezervasyon yaptırmak için +90 533 255 47 67 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.

Ya da dilerseniz bilgi almak ve balon turu rezervasyonu yaptırabilmek için +90 533 255 47 67 numaralı Whatsapp iletişim hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Nevşehir Balon Turu Fiyatları 2023 – Nasıl Yapılır?

Kapadokya balon turları hava koşullarının elverişli olması halinde haftanın 7 günü yapılabilmektedir. Turlar sadece sabah erken saatte gün doğumu zamanında yapılmaktadır. Balonlarımız sıcak hava balonu olmasından dolayı hava ısındıktan sonra uçuş yapılamamaktadır. Sabah yapılmasının nedeni o saatlerde havanın durgun ve uçuşa en elverişli halde olmasıdır.  Turumuz sabah erken saate sizi otelden almamız ile başlar, daha sonra balonların havalandığı Göreme bölgesine ulaşıp daha önceden sizler adına ayrılmış olan sepetlerdeki yerlerinizi almanızı sağlamaktayız. Uçuş başladıktan sonra tecrübeli pilotlarımız büyük bir ustalıkla ile balonları en güzel vadiler arasından ve peri bacalarına kimi zaman elinizi değecek kadar yakından uçarak sizlere unutulmaz bir deneyim yaşamanızı sağlarlar. Kapadokya balon turları ortalama 50 dakika ile 1 saat 10 dakika arasında sürmektedir. Bu süre rüzgârın durumuna göre pilotumuzun kararına göre değişmektedir. Nevşehir balon turu fiyatları 2023 ücreti içerisinde yer alan kahvaltı ve içecek ikramı uçuştan sonra yapılmaktadır. Ancak yaşadığımız salgın dönemi sebebi ile kimi zaman kahvaltı ikramı yapabilmemiz mümkün olmamaktadır. Uçuş sonunda içecek ikramı yapılarak sizlere bugünü unutmamanız için birer hatıra uçuş madalyası hediye edilecektir. Daha sonra sizleri tekrar transfer araçlarımız ile otellerinize bırakarak bu güzel günü sonlandırmaktayız.

nevşehir balon turu fiyatları
Nevşehir balon turu fiyatları

Nevşehir Balon Turu için Neler Gerekmektedir?

Balon turlarına katılabilmeniz için uçuştan önce iletmeniz gereken bazı bilgiler bulunmaktadır. Bunlar arasında uçuşa katılacak olan misafirlerimizin isim ve soy isimleri, T.C. kimlik bilgileri ve HES kodlarını bizlere iletmesi gerekmektedir. Ayrıca bu bilgiler ile birlikte ödemelerinizi de en geç 1 gün önceden yapmış olmanız gerekmektedir. Çünkü diğer bilgileriniz ve ödemeleriniz Sivil havacılık kurumuna iletilerek uçuş izinleriniz ve uçuş sigortalarınız yapılmaktadır. Ödemenizi yapmadığınız durumlarda rezervasyonunuz kesinleştirilemez. Ödemeniz bize ulaştıktan sonra bilgileriniz Sivil havacılık kurumuna iletilerek Kapadokya balon turu rezervasyonunuz tamamlanmış olur. Bu noktada önemli bir hususu size bildirmek isteriz. Kesinleşen rezervasyonlar sonradan maalesef iptal edilemez, iptal edilse bile balon sepetlerindeki dağılımlar yapılıp sizin adınıza yer ayrıldığı için ücret iadesi yapılamaz ayrıca sabah uyuyakalmanız, hastalanmanız ya da herhangi bir sizden kaynaklı durum olması ve balon turuna katılmamanız halinde de ücret iadesi yapılamamaktadır. Fakat hava şartlarından kaynaklı uçuşların Sivil havacılık kurumu tarafından iptal edilmesi halinde ödemiş olduğunuz Nevşehir balon turu fiyatları 2023 aynen tarafınıza iade edilecektir.

Nevşehir Balon Turlarına Kimler Katılabilir?

Nevşehir balon turlarına 6 yaşından büyük misafirlerimiz katılabilirler. Ancak hamile, ya da ayakta 1 saatten fazla duramayacak olan misafirlerimizi üzülerek kabul edemiyoruz. Bunlara ek olarak yükseklik korkusu yaşayan misafirlerimiz içinde Nevşehir balon turu doğru bir aktivite olmayacaktır. Çünkü uçuş sırasında ortalama 800 metre yüksekliğe çıkmaktayız. Ayrıca balon turlarında çocuk indirimi de yapılamamaktır. 6 yaşında ve 6 yaşından büyük küçük misafirlerimiz de yetişkin ücretine tabii olmaktadırlar. Tura katılırken yanınızda telefon ya da kamera getirebilirsiniz fakat sorumluluk size ait olmaktadır. Uçuş sırasında telefonlarınızın elinizden düşmemesi için dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Nevşehir Balon Turu Fiyatları 2023 Rezervasyonu

Güncel Kapadokya balon turu fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Balon turu rezervasyonlarınızı bizi arayarak kolayca yaptırabilirsiniz. Rezervasyon numaramız: +90 533 255 47 67

Ayrıca yine fiyat bilgisi almak ve kolayca rezervasyon yaptırabilmeniz için Whatsapp hattımızda bulunmaktadır. Whatsapp numaramız: +90 533 255 47 67

Ayrıca balon turları hakkında merak ettiklerinizi de bize ister telefon ister de Whatsapp üzerinden sorabilirsiniz.