HIZLI REZERVASYON YAP (09:00 - 23:00 ARASI) +90 533 255 47 67

Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Kapadokya balon turları günde sadece bir defa sabah erken saatte gün doğumunda yapılmaktadır. Balon turlarımızda kullandığımız sepetlerimiz 20 ile 28 kişilik arasında değişmektedir. Balon turu fiyatlarımıza çift yönlü otel transferleri, uçuş sigorta bedelleri, uçuştan önce kahvaltı ikramı, uçuştan sonra hatıra sertifikası, şampanya ya da meyve suyu ikramı dahildir. Otelden alış saatleri misafirlerimizin otellerinin bulunduğu lokasyona göre ve mevsimlere göre saat 03:00 ile saat 06:00 arasında değişmektedir.

Uçuşlar sadece günde 1 defa gün doğumunda sabah erken saatte yapılmaktadır. Balon turlarımıza 5,5 yaşından küçük çocukları kabul edemiyoruz maalesef.

Balon turu için mutlaka önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca önceden sigortalarınız yapılacağı ve sepetteki yerleriniz ayrılacağı için ileri tarihli balon turu rezervasyonlarınızda ödemelerinizin yarısını turdan en geç 1 hafta önce, geri kalanı ise balon turundan en geç 1 gün önce saat 12:00 a kadar yapmış olmanız gerekmektedir. 1 haftadan daha yakın tarihler için yapılan rezervasyonlarda ödemenin tamamı rezervasyon yapılan gün alınmaktadır. Ödeme alınmadan rezervasyon yapılmamaktadır. Ön ödeme dışında geri kalan ücretlerin Saat 12:00 a kadar yapılmaması halinde Öz Palmira Turizm ve Seyahat Acentası Ticaret Ltd. Şti. misafirin balon turu rezervasyonunu iptal etme hakkına sahiptir. İptal edilmesi halinde ücret iadesi yapılmamaktadır. Ödemelerinizi dilerseniz banka EFT / Havale yöntemi ile dilerseniz de Göreme’de yer alan otelimize gelerek nakit olarak yapabilirsiniz. Otel resepsiyonundaki arkadaşlarımız sadece ödemenizi yapmanız konusunda size yardımcı olabilirler onun dışında balon turu ile ilgili detaylı bilgiye sahip değildirler. Her türlü sorunuz ya da merak ettikleriniz için bizimle iletişim halinde olmanız gerekmektedir.

BALON TURU SABAHI KESİNLİKLE ÖDEME ALINMAMAKTADIR.

YOĞUN SEZONLARDA ÖN ÖDEME ALINARAK REZERVASYON YAPILMAKTADIR. ÖDEMENİN GERİ KALANI İSE YUKARIDA DA BELİRTTİĞİMİZ GİBİ UÇUŞTAN EN GEÇ 1 GÜN ÖNDE YAPILMALIDIR.  ÖN ÖDEME YADA ÖDEMENİN TAMAMINI YAPMAYAN BİZE SADECE BİLGİLERİNİ İLETEREK ÖN REZERVASYON YAPTIRMAK İSTEYEN VE ÖDEME İÇİN 1 GÜN ÖNCEYE KADAR BEKLEMEYİ TALEP EDEN MİSAFİRLERE BALON TURU FİYATLARININ BAZI DURUMLARDA GÜNLÜK OLARAK DEĞİŞEBİLECEĞİ İÇİN FİYAT VE REZERVASYON GARANTİSİ VEREMEMEKTEYİZ.

Kapadokya balon turu fiyatları Euro olarak belirlenmiştir ancak dileyen misafirlerimiz ödemelerini uçuş katılacakları tarihteki güncel Euro – TL kuru üzerinden TL olarak ödeyebilirler. Ancak ileri tarihli rezervasyon yaptırmak isteyen misafirlerimizden Euro kurundaki dalgalanmalar nedeniyle TL olarak ödeme kabul edemiyoruz.

BALON TURU FIYATLARINI KAPADOKYA BALON BIRLIĞI IÇERISINDE YER ALAN BALON FIRMALARI BELIRLEMEKTEDIR. ÖZ PALMIRA TURIZM VE SEYAHAT ACENTASI TICARET LTD. ŞTI. FIYATLARI BELIRLEYEN TARAF DEĞILDIR. BÖLGEDE UYGULANAN FİYAT TARİFESİ İÇİN PALMİRA TURİZM OLARAK BİZ VE BİZİM GİBİ DİĞER ACENTALARIN BİR YETKİSİ BULUNMAMAKTADIR.

Balon turu rezervasyonu için gerekli olan bilgiler aşağıdaki gibidir;

Uçuşa katılacak olan kişilerin ayrı ayrı;

  • İSİM SOY İSİMLERİ
  • TC KİMLİK NUMARALARI (YABANCI UYRUKLU İSE PASAPORT NUMARALARI)
  • KONAKLADIĞINIZ OTELİN ADI
  • İLETİŞİM NUMARANIZ

Bu bilgileri bize Whatsapp üzerinden göndermeniz durumunda ön rezervasyonunuz yapılmış olacaktır. Ardından ödemenizi yapmanızdan sonra da rezervasyon işleminiz tamamlanacaktır. Ödemesi yapılmamış rezervasyonlar tamamlanmamış sayılmaktadır.

Rezervasyonunuz tamamlandıktan sonra size uçuştan 1 gün önce akşam saatlerinde otelden alış saatiniz bildirilecektir.

ÖNEMLİ NOT: BALON TURLARININ HAVA ŞARTLARINDAN DOLAYI İPTAL EDİLMESİ DURUMUNDA ÖDEMİŞ OLDUĞUNUZ TUTAR SİZE KESİNTİ YAPILMADAN İADE EDİLMEKTEDİR. ANCAK MİSAFİRİMİZİN ÖDEMEYİ YAPTIKTAN SONRA VAZGEÇMESİ YA DA SABAH TURA HERHANGİ BİR SEBEPTEN DOLAYI KATILMAMASI GİBİ MİSAFİRDEN KAYNAKLI OLAN HER DURUMUNDA ÜCRET İADESİ YAPILMAMAKTADIR

Teşekkür ederiz

ÖZPALMİRA TURİZM VE SEYAHAT ACENTASI TİCARET LTD. ŞTİ.

MERKEZ OFİS: Asmalimescit Mh. Sofyalı Sk. No:20 D:4 Tünel 34430 Beyoğu Istanbul

ŞUBE: Hasanpaşa Mh. İrfanbey Sk. No: 10 D:28 KADIKÖY / İSTANBUL- KADIKOY

GSM: +90 533 255 47 67

GSM: +90 532 453 03 63

E-MAIL: info@ozpalmira.com