HIZLI REZERVASYON YAP (09:00 - 23:00 ARASI) +90 533 255 47 67
Balon turu fiyatları 2021

Balon Turu Fiyatları 2024

Balon turu fiyatları 2024 içinde bulunduğumuz dönem için oldukça uygun hale gelmiştir. Fiyatlar aylık ya da sezonluk olarak güncellenmektedir. Balon turu fiyatları içerisinde otel transferi, sigorta, kahvaltı, içecek ikramı gibi hizmetler de yer almaktadır. Unutamayacağınız bir aktivite olan balon turu fiyatları 2024 hakkında bilgi almak, güncel fiyatları öğrenmek ve rezervasyon yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz. 2024 yılı fiyatları kişi başı 3300 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlarımız aralık-mart aylarında sizlere verilmektedir.

Kapadokya ucuz balon turu fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırabilmeniz için +90 533 255 47 67 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Rezervasyonlarınızı ayrıca +90 533 255 47 67 numaralı Whatsapp rezervasyon hattımız üzerinden de kolayca yaptırabilirsiniz.

Balon turu fiyatları 2021
Balon turu fiyatları 2024

Kapadokya Balon Turu Ne Zaman Yapılır?

Kapadokya balon turları günde 1 defa sadece gün doğumu zamanında güneşin doğması ile birlikte yapılmaktadır. Hava şartları uçuşa uygun olduğu sürece balon turları haftanın 7 günü yapılabilmektedir. Ayrıca çok nadir olsa da kimi zamanlarda öğlen vaktinde de balon turları yapılabilmektedir. Balon uçuşlarının yapıldığı yer Göreme bölgesidir. Tüm balonlar aynı anda Göreme bölgesinde yer alan vadilerden havalanmaktadır. Balon turlarına hamile olanlar, uzun süre ayakta duramayacak şekilde rahatsızlığı olanlar ve 6 yaşından küçükler katılamazlar. Uçuşlar hava şartlarına bağlı olarak ortalama 1 saat sürmektedir. Uçuş sırasında tecrübeli pilotlarımız hava katmanları arasında yükselip alçalarak büyük bir ustalıkla balonu yönlendirirler. En güzel vadilerin içlerinden geçerken muhteşem manzaralar şahitlik edebilir ve harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Balonlarda herhangi bir dümen mekanizması olmadığı için genellikle kalkış yaptığınız yerin dışında bir noktaya iniş yapılır. Uçuştan sonra balon turu fiyatları 2024 içerisine dahil olan kahvaltı, içecek ikramı ve hatıra madalyası sizlere sunulmaktadır. Ancak içinde bulunduğumuz salgın sebebi ile bazı günlerde kahvaltı vermemiz mümkün olmamaktadır.

Balon turundan önce sizleri kaldığınız otellerden transfer araçlarımız ile almaktayız. Otelinizin Göreme bölgesinde olması balonları havalanacağı vadilere yakın olması açısından sizin için daha iyi olacaktır. Ancak onun dışında Ürgüp, Uçhisar ya da Ortahisar gibi bölgede yer alan diğer lokasyonlara da transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Otelinizden alış saatiniz mevsimlere göre değişmekte olup ortalama 5:40-6:20 arasında değişmektedir. Balon turu fiyatları 2024 içerisine dahil olan transfer hizmetimiz ile sizleri otellerinizden alıp uçuş alanına götürmekteyiz daha sonra sizin adınıza ayrılmış olan sepetteki yerinizi alıp kısa süre sonra da havalanıp bu eşsiz deneyimi yaşayabileceksiniz.

Kapadokya Balon Turu Rezervasyonu için Neler Gerekir?

Balon turları çok büyük bir operasyondur. Her gün yüzlerce balon havalanmakta ve bu balonlarda binlerce kişi uçmaktadır. O nedenle çok sistematik ve planlı yapılması gereken bir aktivitedir. Nevşehir balon turu fiyatları 2024 araştırması yaptığınız zaman sizlerde yapılması gereken işlemleri ve prosedürleri görebilirsiniz. Biz yine de burada da sizlere açıklamak isteriz. Balon turları rezervasyonlarınızı en geç 1 gün önceden yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon için ödemelerinizi yine 1 gün önceden bize iletmeniz gerekmektedir. Ödemesi yapılmayan rezervasyonlar geçerli olmamaktadır. Balon turu yapılacak sabah ya da turdan sonra ödeme yapılması gibi bir seçenek maalesef bulunmamaktadır. Kapadokya balon turu rezervasyonu için gerekli bilgiler

  • İsim Soy isim
  • T.C. Kimlik Numaranız
  • HES kodunuz
  • Konakladığınız otel ismi
  • Telefon numarası

Yukarıda bilgileri bize iletmenizden sonra bizlerde bu bilgileri Sivil havacılık kurumuna göndermekteyiz. Daha sonra Sivil havacılık kurumu tarafından sizin adınıza uçuş izni ve uçuş sigortası yapılmakta. Sizlerde bu sırada balon turu fiyatları 2024 bedelini bize Eft/havale olarak iletmeniz ile beraber rezervasyonunuz kesinleşmektedir.

Akşam saatlerinde ise sabah uçuştan önce otelinizden saat kaçta alınacağınızın bilgisi size iletilecektir. Ödemesi alınıp kesinleşen rezervasyonlarınızı sonradan iptal etmek isterseniz ücret iadesi yapılamamaktadır. Ayrıca sabah geç uyanmanız, transfer aracını kaçırmanız ya da herhangi bir neden ile vazgeçmeniz halinde de yine ücret iadesi yapılamamaktadır. Sadece hava şartlarından dolayı uçuşlar Sivil havacılık kurumu tarafından iptal edilirse ödemiş olduğunuz balon turu fiyatları 2024 ücreti aynen tarafınıza herhangi bir kesinti yapılmadan iade edilecektir.

Balon Turu Fiyatları 2024 Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Rezervasyon yaptırmadan önce uçmak istediğiniz tarihi bize belirterek doğru ve net fiyatı almanızı tavsiye ediyoruz.

Rezervasyonlarınızı isterseniz bize arayarak isterseniz de Whatsapp üzerinden bize yazarak kolayca yaptırabilirsiniz.

Arayarak rezervasyon yaptırmak için: +90 533 255 47 67 ‘ye tıklayınız.

Whatsapp üzerinden yazarak rezervasyon yaptırmak için: +90 533 255 47 67
‘ye tıklayınız.

Ayrıca dilerseniz kapadokya atv turu fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.